Loka v snegu

več dni

• Več informacij

Loka v snegu
    Prost vstop na večino dogodkov!

Decemberski festival Loka v snegu je poimenovan po istoimenski Groharjevi sliki, naslikani iz balkona Homanove hiše. Festival zaobjema vse, česar si v prazničnih dneh želimo: prihod dobrih mož, odlične koncerte, aktivnosti za otroke, predstave za odrasle in nenazadnje zabaven prihod v novo leto.

PRIHAJAJOČI DOGODEK:

Koncert Slavka Ivančića: med valovi in oblaki

20. december 2018 ob 19.30 v Sokolskem domu

V sklopu festivala Loka v snegu vas vabimo na koncert srčnega izvajalca, ki vam bo skupaj s prijatelji pričaral večer z vonjem po morju, poln nostalgije in zimzelenih popevk naše mladosti. Popestrite si zimski večer s kakovostno glasbo v vrhunskem ambientu kristalne dvorane Sokolskega doma v Škofji Loki.

Vstopnice bodo na voljo v prostorih Turističnega društva Škofja Loka na Mestnem trgu 42 in na blagajni Sokolskega doma po zelo praznični ceni 5€. Predlagamo, da z nakupom vstopnic pohitite, saj jih hitro zmanjkuje.

Dedek mraz obišče loške otroke

V BLIŽINI